Nauka Jazdy N Opolu


Kursant jest dla nas najważniejszy! Liczy się byś zdał egzamin przy pierwszym podejściu i czuł się bezpiecznie na drodze zaraz po otrzymaniu prawa jazdy. Na Toyotach Yaris 3 i Yaris 3 Hybrid. Samochody te są oficjalnymi autami egzaminacyjnymi. Wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane. Organizujemy kursy kategorii B (manual) i kategorii N automat. Blisko ośrodka posiadamy duży, oświetlony plac manewrowy. Materiały dydaktyczne dostaniesz T prezencie, a lekarskie przeprowadzisz na miejscu. Kurs obejmuje thirty godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin jazd. 18 lat is wieked to by wymagany. Na kurs można zapisać się trzy miesiące przed ukończeniem osiemnastki, za zgodą rodzica lub opiekuna. Kategoria A2 uprawnia do poruszania się motocyklem mocy nieprzekraczającej 35 kilowatt i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 KW/kg. Motocyklem trójkołowym mocy nieprzekraczającej 15 KW oraz pojazdem określonym dla kategorii A1 I'm.
Opłata za Kurs jest uiszczana jednorazowo w dniu zawarcia umowy lub w nie oprocentowanych ratach, przy czym pierwsza rata jest płatna przed rozpoczęciem szkolenia teoretycznego w kwocie nie mniej niż 300 zł. ,a ostatnia nie później niż do 16 godziny (kat. N) / 8 godziny (,A1,A2,A) zajęć praktycznych. Właśnie jestem po egzaminie na instruktora nauki jazdy. Doskonale przygotowano mnie do tego. Egzamin pozytywny za pierwszym podejściem i to dwie kategorie. Kadra doskonale przekazuje wiedzę oraz cenne wskazówki, które przydały się na egzaminie. Polecam.
Nasza szkoła posiada w swej ofercie kursy prawa jazdy kategorii W dla osób niepełnosprawnych. prawo jazdy wrocław konieczności dostosowujemy samochody do indywidualnych potrzeb niepełnosprawnego kursanta. Szkolenie uzupełniające - Nie stawienie się na jazdę lub odwołanie jej w sposób niezgodny z regulaminem skutkuje utratą jazdy uzupełniającej. Przy jednorazowej wpłacie za określoną liczbę godzin cena za każdą godzinę wynosi tyle ile cena za najtańszą godzinę!!
Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która może się pochwalić jedną z najwyższych zdawalności na egzaminie państwowym. Oznacza to szkolimy skutecznie i rzetelnie. Mamy do Państwa dyspozycji now samochody takie same jak te, na których WORD przeprowadza egzaminy państwowe. Posiadamy doskonale wykwalifikowaną kadrę, która szkoli w najwyższych standardach i z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy instruktorów na coroczne warsztaty doskonalenia zawodowego. Wykonywanie z należytą starannością obowiązków wynikających z zawartej umowy i obowiązujących przepisów prawa. Świetna szkoła! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem!!! Szczerze !! Po dopełnieniu wszelkich formalności pozostaje tylko czekać na wyznaczony termin, a w dniu egzaminu stawić się punktualnie w miejscu egzaminowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *